Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i brendshëm Dell, 4TB, NearLine SAS

Kodi i produktit:
213749
EAN:
5397063824229
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
400-ALRT

Si të porosisim në Gjirafa50?

292.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk Dell ju ndihmon të rritni kapacitetin tuaj të sistemit duke iu ofruar një kapacitet prej 4 TB dhe një shpejtësi të lartë (7.200 rpm). Kjo lejon pajisjen të ketë qasje të shpejtë të të dhënave. Gjithashtu përdorë portin e shpejtë SAS. Disku vjen në formatin klasik 3.5" dhe është kompatibil me kompjuterët e përzgjedhur PowerEdge dhe Power Vault. Numri serial: KCVF5.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5397063824229
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
400-ALRT
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
Dell
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
7 200
Teknologjia:
SAS 12Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Disk i brendshëm Dell edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE