Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i brendshëm Seagate IronWolf PRO - 4TB

Kodi i produktit:
214663
Formati i diskut:
3,5
Prodhuesi:
Seagate
Trashësia [mm]:
146,9
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disqet Seagate IronWolf PRO janë të dizajnuara të jenë zgjidhje e shkëlqyer për ruajtjen e aplikacioneve në sistemet profesionale NAS. Ky disk ofron garanci të funksionalitetit, siguri të madhe dhe mbështetje të gjerë nga komponentat e tjera kompjuterike. Për performancë më të mirë, disku vjen me teknologjinë AgileArray, që i ndihmon mjetit përdorim për kohë më të gjatë pa rënë në performancë, gjë që e bën këtë disk të përshatshëm për përdorim. Seritë PRO janë të përshtatshme për 300 TB për vit. Në pako përfshihen edhe sensorët për uljen e vibrimit që pakësojnë problemet të cilat mund ti ndodhin diskut gjatë përdorimit në sisteme. Disku ofron akses të largët pa ndalim, kopje dhe shpërndarje të të dhënave nga kudo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,8
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
ST4000NE0025
Lartësia [mm]:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
128
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
680
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
214
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
7 200
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
214
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Disk i brendshëm Seagate IronWolf PRO - 4TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE