Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk WD Purple (PURZ) - 2TB

Kodi i produktit:
215271
EAN:
55455888877458
Pesha (g):
600
Trashësia [mm]:
147
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

WD Purple është hard disk i dizajnuar për sisteme të sigurimit në shtëpi, zyrë apo biznese të vogla dhe mund të mirëmbaj të dhënat 64 kamerave në të njëjtën kohë. Aksesori është i ndërtuar në formatin 3.5", mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet platformës 6 Gb / s SATA, ka kapacitet prej 2TB dhe mund të arrij shpejtësi transferimi të të dhënave deri në 145 MB / s.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
55455888877458
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,6
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WD20PURZ
Lartësia [mm]:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
600
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
145
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
145
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
147
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE