Hard disk Seagate IronWolf PRO - 10TB

Kodi i produktit:
214666
EAN:
8592457126294
Pesha (g):
650
Trashësia [mm]:
146,9
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

399.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seagate IronWolf Pro është hard disk i ndërtuar për të plotësuar nevojat e të gjitha atyre që kërkojnë hapjen e shpejtë të aplikacioneve dhe optimizimin e shpejtësisë së transferimit të të dhënave. Aksesori është i ndërtuar në formatin 3.5", përdor platformën 6 Gb / s SATA për lidhje me kompjuter, ka 10TB hapësirë, mund të arrijë shpejtësi të pllakës deri në 7200 rpm dhe shpejtësi të leximit / transferimit të të dhënave deri në 214 MB / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592457126294
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,8
Kapaciteti [GB]:
10 000
Kodi i prodhuesit:
ST10000NE0004
Lansuar:
24. 5. 2017
Lartësia [mm]:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
256
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
650
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
214
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm]:
7 200
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
214
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Hard disk Seagate IronWolf PRO - 10TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE