Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës për CPU Arctic Freezer 33 eSport edition Green

Kodi i produktit:
220762
Drita e pasme:
Jo
Mundësi e instalimit të RAM:
Socket (slot):
AMD AM4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1800
Prodhuesi:
Arctic

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
63.50 
Ju kurseni : 10.00   (16%)
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Freezer 33 karakterizohet me nivel më të ulët të zhurmës, efiçiencë të ftohjes, mundësi më të lehta të montimit dhe është pjesë e teknologjisë së ftohjes së bazuar me dy ventilatorë. Kontrolli i shpejtësisë mundësohet përmes teknikës PWM (konektor 4 pinësh) e cila ofron saktësi të madhe të rregullimit të shpejtësisë së ventilatorit. Sikurse ftohësit tjerë, edhe ky përbëhet nga disa pjesë. Pjesa kryesore është blloku i cili ka kontakt direkt me CPU nga ku e nxjerr nxehtësinë për ta shpërndarë më pas në pjesët tjera. Pjesët tjera përbëhen nga struktura e trashë e aluminit dhe një numër i madh i fletëzave të holla (49 copa), të cilat mundësojnë emetimin e nxehtësisë. Është kompatibil me procesorët e mëposhtëm: AMD AM4 and Intel LGA 1150/1151/1155/1156/2011 * / 2011-3 * Parametrat kryesorë: Diametri i ventillatorëve: 120 mm Dimensionet e përgjithshme: 123 x 150 x 103 mm Shpejtësia: 200 - 1800 RPM (PWM) Pesha: 805 g Niveli i zhurmës: 24.4 dBA

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700153
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFRE00035A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lartësia e ftohësit [mm]:
150
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
84 x 44 x 153
Mundësi e instalimit të RAM:
Niveli i zhurmës (dB):
24.4
Përmasat [mm]:
123 x 150 x 103
Pesha (g):
805
Prodhuesi:
Arctic
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1800
Socket (slot):
AMD AM4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
320

Bashkangjitja Ftohës për CPU Arctic Freezer 33 eSport edition Green edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE