Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Furnizues energjie Fortron HEXA 85+ 350, 350W

Kodi i produktit:
224135
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (5x)
SATA:
4
Prodhuesi:
FSP group
PFC:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 
Ju kurseni : 5.00   (9%)
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fortron HEXA 85+ 350 Seria HEXA 85+ 350 është zgjidhja më e mirë për përdoruesit e zakonshëm që duan të përmirësojnë vetë kompjuterët e tyre. Është furnizues me energji elektrike me një efikasitet prej së paku 85%. Brenda tij është e implementuar mbrojtje e plotë elektrike të cilën rrallë e gjeni tek produktet e tilla. Ky produkt ofron rritje të sigurisë dhe stabilitet të rrymës. Shndërrues DC-DC i tensionit Fortron HEXA 85+ 350 ndërtohet nga moduli DC-DC që ofron një efikasitet të lartë të konvertimit të energjisë prej 95% ose më shumë dhe stabilitet të shkëlqyeshëm të tensionit dalës. Ventilator 120mm pa zhurmë Seria HEXA 85+ 350 është e pajisur me një ventilator ultra të qetë me diametër 120 mm. Nivelet jashtëzakonisht të ulëta të zhurmës dhe një ventilator me efikasitet të lartë garantojnë që ky produkt të sigurojë ftohjen madje edhe ngarkesën maksimale. Mbrojtje e plotë Mbrojtje nga mbitensionet, nëntensionet, lidhjet e shkurta. mbirrymat, mingarkesa dhe tejnxehja. Mbrojtje e plotë nga rreziqet potenciale që mund të ndikojnë në furnizimin dhe komponentet tuaja. Kështu që mund të punoni në kompjuterin tuaj pa u shqetësuar për dëmet serioze për shkak të një goditjeje të papritur tensioni ose luhatje të tij. Vetitë kryesore HEXA 85+ 350 është furnizim stabil dhe i fuqishëm me një dalje prej 350 W. Ka një ventilator pa zhurmë 120mm. Ofron një efikasitet prej të paktën 85%. Ofron mbrojtje nga mbitensionet, nëntensionet, lidhjet e shkurta. mbirrymat, mingarkesa dhe tejnxehja. Ka konektor: 1x 20 + 4-pin, 1x 4 + 4-pin, 1x 6 -pin, 4x SATA, 2x Molex dhe 1x FDD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
2
EAN:
4713224520365
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
350
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
PPA3504900
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (5x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
2
PCI-E:
1
PFC:
Aktiv
Prodhuesi:
FSP group
SATA:
4
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Furnizues energjie Fortron HEXA 85+ 350 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE