Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Seagate Enterprise - 4TB

Kodi i produktit:
220893
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,85
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
ST4000NM0025

Si të porosisim në Gjirafa50?

191.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seagate Enterprise sjell hard diskun e brendshëm me platformat SAS dhe SATA si dhe kapacitet 4TB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,85
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
ST4000NM0025
Lartësia [mm]:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
128
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
680
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
7 200
Teknologjia:
SAS 12Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
147
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE