Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard Disk - WD Purple, 6TB

Kodi i produktit:
215274
Formati i diskut:
3,5
Prodhuesi:
Western Digital
Trashësia [mm]:
147
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

176.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disqet WD Purple janë projektuar për sistemet e mbikëqyrjes së sigurisë në shtëpitë, zyrat shtëpiake dhe bizneset e vogla të pajisura deri në 64 kamera me kualitet te lartë. WD Purple është projektuar posaçërisht për sistemet e mbikëqyrjes 24R DVR dhe NVR dhe është optimizuar për AllFrame 4K ™. Më pak është më shumë: Konsumi i ulët i energjisë është thelbësor në funksionimin e vazhdueshëm në temperaturë të lartë. Teknologjia IntelliSeek ndihmon në zvogëlimin e dëmeve për shkak të zhurmës së mjedisit dhe dridhjes. Karakteristikat kryesore: Ky është një 6TB, 3.5 inç hard disk i projektuar për sistemet e mbikëqyrjes. Përdor një ndërfaqe SATA 6 Gb / s. Punon në 5.400 rrotullime te pllakës (rpm). Ofron një shpejtësi transferimi prej 175 MB / s. Ka një memorie të përkohshme prej 64 MB. Ngarkesa e punës vjetore është 180 TB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,6
Kapaciteti [GB]:
6 000
Kodi i prodhuesit:
WD60PURZ
Lartësia [mm]:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
750
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
175
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
175
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
147
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard Disk - WD Purple edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE