Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk HDD WD Red Pro 2TB

Kodi i produktit:
192243
EAN:
212121212121
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WD2002FFSX

Si të porosisim në Gjirafa50?

132.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HDD WD Red Pro është dizajnuar për biznese të vogla dhe të mëdha. Disqet WD Red Pro janë dizajnuar për të përballuar ngarkesat e mëdha. Këto disqe i ofrojnë biznesit tuaj efikasitet dhe produktivitet më të lartë. Shtoni vlerën e kompanisë tuaj përmes disqeve që u lejojnë punëtorëve të këmbejnë dokumente dhe të dhëna shpejt dhe në mënyrë të sigurt. Disqet WD Red kanë sensorë për goditje, të cilët menjëherë vërejnë dridhjet. Këto disqe kanë kapacitet prej 2TB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
212121212121
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WD2002FFSX
Lansuar:
4 Qershor 2016
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
7 200
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk HDD WD Red Pro 2TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE