Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i brendshëm HDD Seagate IronWolf - 1TB

Kodi i produktit:
200401
EAN:
8592457114314
Pesha (g):
415
Trashësia [mm]:
146,9
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk 3.5" mbështetë interface-in SATA III me një vlerë maksimale të xhiros prej 600 MB / s, dhe pjesa e pasme përputhet me SATA 3.0 Gb / s me një SATA 1.5 Gb / s. Ky disk i brendshëm ka një kapacitet prej 1 TB, dhe memorie cache prej 64 MB. Pllakëza rrotullohet me shpejtësi prej 5900 rpm. Shkalla maksimale e qëndrueshme e transferimit të produktit është 180 MB / s. Disku përdorë sensorë special për të zvogëluar vibracionet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592457114314
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,6
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
ST1000VN002
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
20,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
415
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
180
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 900
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
180
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE