Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i brendshëm Seagate IronWolf - 3TB

Kodi i produktit:
200399
EAN:
8592457115243
Pesha (g):
610
Trashësia [mm]:
146,9
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
116.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk 3.5" mbështetë interface-in SATA III me një vlerë maksimale të xhiros prej 600 MB / s, dhe pjesa e pasme përputhet me SATA 3.0 Gb / s me një SATA 1.5 Gb / s. Ky disk i brendshëm ka një kapacitet prej 3 TB, dhe një depo me 64 MB. Pllakëza rrotullohet me shpejtësi prej 5900 rpm. Shkalla maksimale e qëndrueshme e transferimit të produktit është 180 MB / s. Disku përdorë sensorë special për të zvogëluar vibracionet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592457115243
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,6
Kapaciteti [GB]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
ST3000VN007
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
610
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
180
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 900
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
180
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Disk i brendshëm Seagate IronWolf - 3TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE