Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i brendshëm WD Red - 2TB

Kodi i produktit:
111718
EAN:
76521112456221
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WD20EFRX

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hard disqet Western Digital karakterizohen nga kualiteti dhe qëndrueshmëria e lartë. Ato mund të përballojnë operim maksimal 7 ditë në javë / 24 orë në ditë. Seritë e Western Digital, disqet RED janë dizajnuar fillimisht për të përmbushur kërkesat e aplikacioneve të sistemeve NAS. Disqet ofrojnë operim krejtësisht të qetë, harxhim të reduktuar të energjisë deri në 38% në krahasim me hard disqet konvencionale dhe kohë më të lartë në mes të lëshimit (MTBF) deri në 35% në krahasim me disqet e desktop-ëve. Hard disku WD20EFRX është disk me kapacitet prej 2 TB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
76521112456221
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WD20EFRX
Lansuar:
27 Korrik 2012
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i brendshëm WD Red - 2TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE