Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk HDD WD10EFRX, 3.5", 1 TB

Kodi i produktit:
112470
EAN:
21321332211212121
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
WD10EFRX

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk është i gjeneratës së tretë Sata dhe funksionon në mënyrë perfekte, pasi që është shumë më i shpejtë se sa hard disqet tradicional. Hard disku ka kapacitet prej 1 TB dhe është tejet i sigurt. Punon me një shpejtësi prej 6 Gb/s, si dhe është ideal për ruajtjen e të gjitha të dhënave tuaja si foto, video apo çfarëdo lloj tjetër. Përparësi tjetër e këtij hard disku është se e përdor sistemin shpejtë SATA i cili e përshpejton në maksimum transmetimin e të dhënave. Po ashtu hard disku është i pajisur me teknologji që e parandalon vibrimin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
21321332211212121
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
WD10EFRX
Lansuar:
10 Gusht 2012
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm]: :
5400
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard disk HDD WD10EFRX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE