Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk HDD WD30EFRX RED 3TB

Kodi i produktit:
112471
EAN:
651646546542335
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
WD30EFRX

Si të porosisim në Gjirafa50?

112.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hard disqet Western Digital karakterizohet nga cilësia e madhe dhe qëndrueshmëria e gjatë, prandaj mund të përdoren në rast kur ka nevojë për disqe me cilësi dhe jetëgjatësi të madhe. Këto disqe ofrojnë operim shumë të qetë, konsumim të zvogëluar të energjisë (38% në krahasim me disqet e zakonshme) dhe MTBF më të lartë (deri në 35% në raport me disqet e zakonshme). HDD WD10EFRX ka kapacitet prej 3TB. Disku është i pajisur me cache 64 MB dhe ofron SATA III të shpejtë (6Gb / s).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
651646546542335
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
WD30EFRX
Lansuar:
10 Gusht 2012
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard disk HDD WD30EFRX RED 3TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE