Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk HDD WD40EFRX RED 4TB

Kodi i produktit:
136359
EAN:
3434534654545
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
WD40EFRX

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hard disqet Western Digital karakterizohet nga cilësia e madhe dhe qëndrueshmëria e gjatë, prandaj mund të përdoren në rast kur ka nevojë për disqe me cilësi dhe jetëgjatësi të madhe. Seritë e disqeve Western Digital RED janë në radhë të parë të planifikuara për për sistemet NAS. Këto disqe ofrojnë operim shumë të qetë, konsumim të zvogëluar të energjisë (38% në krahasim me disqet e zakonshme) dhe MTBF më të lartë (deri në 35% në raport me disqet e zakonshme). HDD RED WD40EFRX ka kapacitet prej 4TB. Disku është i pajisur me cache 64 MB dhe ofron SATA III të shpejtë (6Gb / s).

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3434534654545
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
WD40EFRX
Lansuar:
18 Shtator 2013
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm]: :
5400
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard disk HDD WD40EFRX RED 4TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE