Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Seagate IronWolf, 4TB

Kodi i produktit:
200398
EAN:
345634574568
Pesha (g):
610
Trashësia [mm]:
146,9
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
122.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hard disku i shpejtë 3.5" nga Seagate, dhe është dizajnuar për përdoruesit e disqeve NAS. Ai është i pajisur me teknologji AgileArray, e cila ndihmon në menaxhimin e shumë përdoruesve njëkohësisht dhe gjithashtu ndihmon në performancën e të dhënave intensive. Ky model është i përshtatshëm për përdorim në kompani të vogla. Modeli është i përshtatshëm për hapësira prej 3.5". Përkrah interface-in SATA III me shpejtësi maksimale 600Mbps. Ky hard disk ka kapacitet prej 4 TB dhe memorie 'cache' prej 64 MB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
345634574568
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,6
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
ST4000VN008
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
610
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
180
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 900
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
180
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE