Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk WD WD4003FFBX RED PRO - 4TB

Kodi i produktit:
231653
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4000
Kodi i prodhuesit:
WD4003FFBX
Lansuar:
2. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

141.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Sigurohuni që të gjitha të dhënat tuaja të jenë të ruajtura me siguri në hard diskun e kualitetit të lartë WD WD4003FFBX RED PRO. Hard disku vjen me kapacitet 4TB, ka shpejtësi 217MB / s dhe është krijuar në platformën SATA 6Gb / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4000
Kodi i prodhuesit:
WD4003FFBX
Lansuar:
2. 3. 2018
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
256
NCQ:
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
217
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
7 200
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
217
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard disk WD WD4003FFBX RED PRO - 4TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE