Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

HDD WD Red (JFCX) 2.5", 1TB

Kodi i produktit:
136358
EAN:
2132121212112121
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
WD10JFCX

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
93.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HDD WD Red (JFCX) karakterizohet me kualitet dhe qëndrueshmëri të lartë. Ato gjithashtu mund të operojnë për 7 ditë deri në 24 orë. Ky HDD fillimisht është dizajnuar për aplikacionet në sistemin NAS. Tipare të këtyre disqeve janë qëndrueshmëria, stabiliteti dhe kohëzgjatja e tyre. Seria e këtyre disqeve ofron operim pa zhurmë dhe e redukton konsumin e energjisë deri në 38% krahasuar me hard drive tradicional. Përmes teknologjive që posedon, ky HDD bën balancimin e shpejtësisë, normës së transferimit dhe deponimit të të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
2132121212112121
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
WD10JFCX
Lansuar:
18 Shtator 2013
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
16
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm]: :
5400
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja HDD WD Red (JFCX) 2.5" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE