Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike HP NVIDIA Quadro P600, 2GB GDDR5

Kodi i produktit:
222531
Çip grafik:
Quadro P600
Mbështetje për DirectX:
12
Prodhuesi:
HP
Për tu përdorur në:
Profesional
Numri i porteve DisplayPort:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

203.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni kartelën grafike NVIDIA Quadro P600 me performancë të shkëlqyer profesionale për modelet 3D dhe imazhet 2D. Kjo paisje përkrah një hapësirë të vërtetë të punës deri në katër monitor me rezolucion HDR 4K brenda. E tërë kjo është mundësuar nga NVIDIA Pascal. Punoni dhe komunikoni me aplikacione të ndryshme me cilësinë më të lartë. Të dhënat ruhen në memorien e llojit GDDR5 me kapacitet 2 GB dhe frekuencë 2000 MHz. Sistemi i grafikës punon me 384 bërthama CUDA, përdor slotin PCI Express 3.0 x16. Kjo paisje mbështet teknologjitë DirectX 12 dhe OpenGL 4.5. Për lidhjen me monitor apo projektor ka katër porte mini DisplayPort.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çip grafik:
Quadro P600
EAN:
0032006006434
Formati i akumuluesit të nxehtësisë (heatsink):
2-Slot
Ftohës:
Aktiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories Bus [bit]:
128
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2048
Kodi i prodhuesit:
1ME42AA
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Mbështetje për DirectX:
12
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Mini DisplayPort:
Numri :
384
Numri i porteve DisplayPort:
4
Për tu përdorur në:
Profesional
Prodhuesi:
HP
Prodhuesi i çipit grafik (GPU):
NVIDIA

Bashkangjitja Kartelë grafike HP NVIDIA Quadro P600 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE