Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Sharkoon DG7000-G, e gjelbër

Kodi i produktit:
221991
EAN:
40449510193421
Përmasat e kutisë:
210 x 470 x 470
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (2-4x), brendshëm 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
3
Pa energji:

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

E projektuar posaçërisht për lojtarët, Sharkoon DG7000-G lë përshtypje me pamjen e saj unike dhe funksionalitetin mahnitës. Ajo është e përshtatshme për pllakat amë ATX, micro ATX dhe Mini ITX të platformave Intel dhe AMD. E ndërtuar nga materiale të forta, ky kabinet është i përshtatshëm për gaming PC. Ky model impresionon me xhamin në muret anësore. Në pjesën e përparme është një pozicion 2x 5.25 " prej të cilit mund të konvertohet në një pozicion 3.5". Përfshin pozicionet e brendshme 2x 3.5 / 2.5 ” dhe 2x 2.5”. Gjatësia maksimale e kartës VGA është 380 mm dhe lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së është 175 mm. Ky model transportohet pa furnizim me energji elektrike, duke ju lejuar të zgjidhni burimin e energjisë për sistemin tuaj kompjuterik. Dimensionet e kabinetit janë 213 x 225 x 259 mm, me një palë konektorë USB 2.0, dhe USB 3.0, ku pajisje të ndryshme periferike si mausi, tastiera, disqet e jashtme, dhe pajisje tjera mund të lidhen lehtësisht. Ka edhe porte audio. Kabineti ka pesë pozicione të ventolatorëve. Tre pozicionet (para dhe prapa) janë të pajisur tashmë me ventilatorë LED 140 mm. Pozicionet e lira: 2x përpara 140 mm, 1x pas140 mm dhe 2x sipër 120/140 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
40449510193421
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
3x120mm LED
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
17.5
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
38
Kodi i prodhuesit:
4044951019359
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë, gjelbër
Numri i hapësirave për ftohës:
5
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
3+
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (2-4x), brendshëm 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
3
Pa energji:
Pajisje speciale:
Montim pa vidha, menaxhues për kabllo, filter për pluhur, anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
210 x 470 x 470
Pesha [kg]:
7,2
Prodhuesi:
Sharkoon
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 280mm
Slote për ftohës:
Anësor 2x120/140mm, montuar 3x120mm LED, përparme 2x140mm, pasme 1x140mm
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Përparëm 2x120/140mm, përparëm 2x140mm, pasëm 1x140mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Sharkoon DG7000-G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE