Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Sharkoon SHARK ZONE C10, e zezë

Kodi i produktit:
222032
EAN:
4044951016426
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
1
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com
Slote për ftohës:
Montuar 1x120mm, pasëm 1x80mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SHARK ZONE - një seri e re e kasave Sharkoon e projektuar posaçërisht për lojëra. Kompania Sharkoon njihet për cilësinë e lartë të produkteve dhe çmimet e volitshme. Dizajn i zi dhe i verdhë i kasës rrit aftësitë tuaja të lojës dhe i dërgon paralajmërim kundërshtarëve tuaj. Kasa e llojit Mini-ITX ka slote të ndryshme si: 1 x 5.25 / 3.5 / 2.5 ", 1x 3.5 / 2.5" dhe 1x 2.5 " (që mund të zëvendësohet nga një ftohës 80 mm). Kjo kasë mund të mbaj deri në dy ftohësa, njëri me madhësi 120 mm dhe tjetri me madhësi prej 240 mm. Gjatësia maksimale e kartës VGA është 315 mm dhe lartësia maksimale e ftohësit të CPU është 150 mm. Në panelin anësor ka 2x porte USB 3.0 dhe lidhës audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044951016426
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
15
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
31.5
Kodi i prodhuesit:
4044951016426
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX, SFX
Lloji i shtëpizës:
Mini-ITX
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
2
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave për karta:
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
1
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
1
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (1x), brendshëm 2,5" (1-2x), brendshëm 3,5" (1-2x)
Numri i ventilatorëve:
1
Pajisje speciale:
Anësore transparente, filter për pluhur
Parametrat e energjisë:
Mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
225 x 180 x 370
Pesha [kg]:
3
Prodhuesi:
Sharkoon
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 240mm
Slote për ftohës:
Montuar 1x120mm, pasëm 1x80mm
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Pasëm 1x80mm

Bashkangjitja Kasë Sharkoon SHARK ZONE C10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE