Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë kompjuteri Sharkoon VS4-W, e zezë

Kodi i produktit:
221817
EAN:
4044951016044
Numri i lidhësve audio:
2
Vendet për ftohës:
Përparëm 2x120mm, pasëm 1x120mm
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasë e kompjuterit e llojit miditower e përshtatshme për pllakat amë ATX, micro ATX dhe Mini ITX me platforma Intel dhe AMD. Dimensionet e kabinetit janë 445 x 200 x 430 mm. Kasa përfshin 2x hapësira të brendshme 5.25 ", 1x hapësirë të brendshme 5.25 / 3.5", 3x hapësira të brendshme 3.5 " dhe 4x hapësira të brendshme 2.5". Gjersia maksimale e kartës VGA është 385 mm (pas heqjes së kllapës së mesme në HDD) dhe gjatësia maksimale e heatsink (ftohësit) të CPU është 160 mm. Ka gjashtë vende për kartela grafike, të internetit apo kartela të zërit. Ka tre pozicione për ftohësa. Njëri pozicion është e pajisur tashmë me një ftohës 120 mm dhe një ftohës të dytë 120 mm LED. Paneli i përparmë përmban 2 porte USB 3.0 dhe lidhës audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044951016044
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x120mm LED + 1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16+
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
31
Hapësirë për ftohës me ujë:
Kodi i prodhuesit:
4044951016044
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
3+
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Numri i hapësirave për karta:
6
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
4
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
3+
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Të jashtëm 5,25" (3x), brendshëm 2,5" (4x), brendshëm 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Montim pa vidha, menaxhues për kabllo, filter për pluhur, anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
445 x 200 x 430
Pesha [kg]:
4.5
Prodhuesi:
Sharkoon
Slote për ftohës:
Montuar 1x120mm LED + 1x120mm, përparëm 2x120mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Përparëm 2x120mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë kompjuteri Sharkoon VS4-W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE