Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë shtëpize Sharkoon TG5, e gjelbër

Kodi i produktit:
221836
EAN:
4044951020577
Përmasat e kutisë:
452 x 220 x 465
Numri i sloteve:
Interní 2,5" (2-4x), Interní 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
4
Pa energji:

Si të porosisim në Gjirafa50?

81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sharkoon TG5 është kabineti i përkryer për çdo amator hardware i cili dëshiron të tregojë se çfarë ka në të. Falë paneleve anësore dhe anësore të bëra nga qelqi transparent, të gjithë do të duan të shohin pajisjet brenda. Çështja e kompjuterit me xhama të përparme dhe anësore. Është i përshtatshëm për motherboardët ATX, mikro ATX dhe Mini ITX me platforma Intel dhe AMD. Dimensionet e kabinetit janë 452 x 220 x 465 mm. Përfshin 1x 3.5 ", 2x 3.5 / 2.5" brendshme dhe 2x 2.5 "pozicione të brendshme, gjatësia maksimale e kartelës VGA është 400 mm dhe lartësia maksimale e ftohësit të CPU është 167 mm dhe ka shtatë lojëra elektronike të zgjerimit. Katër janë të pajisur me tifozë 120 mm LED nga prodhuesi. Paneli i lartë përmban 2x USB 2.0, 2x USB 3.0 port dhe lidhje audio. Rasti i kompjuterit mund të pajiset me ftohjen e ujit, i cili në mënyrë efikase dhe të qetë mund të përpunojë procesorë. Ju mund të gjeni të gjithë gamën e ftohësve të ujit në pemën e ftohjes së ujit, thjesht zgjidhni një madhësi të pajtueshme sipas parametrave të kabinetit dhe rasti i kompjuterit mund të bëhet i ngurtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044951020577
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
4x120mm LED
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16.7
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
40
Kodi i prodhuesit:
4044951020577
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
7
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
3+
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Interní 2,5" (2-4x), Interní 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
4
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
452 x 220 x 465
Pesha [kg]:
8.5
Prodhuesi:
Sharkoon
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 360mm, slot i pasëm120mm
Slote për ftohës:
Sipërme 3x120mm/2x140mm, montuar 4x120mm LED, përparme 3x120mm, pasme 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Sipërm 3x120mm/2x140mm, përparëm 3x120mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë shtëpize Sharkoon TG5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE