Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë kompjuterike Sharkoon TG5, e gjelbër

Kodi i produktit:
221836
EAN:
4044951020577
Përmasat e kutisë:
452 x 220 x 465
Numri i sloteve:
Interní 2,5" (2-4x), Interní 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
4
Pa energji:

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë kompjuterike është e përshtatshme për pllaka amë të tipit ATX, Micro-ATX, Mini-ITX. Ofron dy-katër pozicione të brendshme 2.5'' dhe tri pozicione të brendshme 3.5''. Përfshin shtatë pozicione për ftohës ku katër me përmasa 120 mm veçse janë të parainstaluar. Ndër të tjera ka porte USB 2.0, USB 3.0 dhe jack 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044951020577
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
4x120mm LED
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16.7
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
40
Kodi i prodhuesit:
4044951020577
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
7
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
3+
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Interní 2,5" (2-4x), Interní 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
4
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
452 x 220 x 465
Pesha [kg]:
8.5
Prodhuesi:
Sharkoon
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 360mm, slot i pasëm120mm
Slote për ftohës:
Sipërme 3x120mm/2x140mm, montuar 4x120mm LED, përparme 3x120mm, pasme 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Sipërm 3x120mm/2x140mm, përparëm 3x120mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë kompjuterike Sharkoon TG5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE