Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë për kompjuter Zalman Z9 NEO Plus, e zezë

Kodi i produktit:
223457
EAN:
8809213768866
Numri i lidhësve audio:
2
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120mm, përparëm 2x120/140mm, pasëm 1x120mm
USB 3.0:
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120mm, montuar 3x120mm LED + 2x120mm, përparëm 2x120/140mm, pasëm 1x120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zalman një term i njohur në mesin e të gjithë entuziastëve të kompjuterave që admirojnë cilësinë dhe kujdesin. Kasa Zalman ka një derë hyrëse, prapa së cilës janë të vendosura portet. Kjo kasë ofron mjaft hapësirë ??për komponentët tuaj dhe është projektuar për pllakëzat amë të tipit ATX, mini-ITX dhe mikro ATX. Poashtu, ka hapësirë të mjaftueshme të instalojë më shumë kartela grafike dhe kartela të tjera të zgjerimit, duke përfshirë këtu memorie SSD. Hapësira e brendshme është 440 mm e lartë dhe, ndër të tjera, gjithashtu ofron mundësinë e instalimit të radiatorëve për ftohjen e ujit. Ka dy ventolatorë me gjatësi prej 120mm në pjesën e përparme, një tjetër në pjesën e sipërme (por me një dritë të zezë LED), dhe një me gjatësi 120mm në pjesën e prapme (dritë LED e kaltër). Kasa Zelman poashtu përmban: 2 porte 5,25 ", 2 porte 3,5", 2 porte 2,5 ", 7 porte zgjeruese PCI, paneli I / O: 2 porte USB 3.0, 2 porte USB 3.0, 1 port për mikrofon, dhe 1 port për audio.

Vlerësimet

Faleminderit, jam shumë i kënaqur. Dhe unë nuk besoja se paketa do të arrinte kaq shpejt Propozim.
Unë i rekomandoj të gjithëve që kanë nevojë për ftohje më të mirë.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809213768866
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
3x120mm LED + 2x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16+
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
40
Kodi i prodhuesit:
Z9 NEO PLUS BLACK
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Middletower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
5
Pa energji:
Pajisje speciale:
Montim pa vidha, menaxhues për kabllo, filter për pluhur, derë e përparme
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
205 x 490 x 482
Prodhuesi:
Zalman
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120mm, montuar 3x120mm LED + 2x120mm, përparëm 2x120/140mm, pasëm 1x120mm
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120mm, përparëm 2x120/140mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë për kompjuter Zalman Z9 NEO Plus edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE