Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative HP 16GB, 2133 MHz

Kodi i produktit:
173488
E dedikuar për:
Për server
Lartësia e profilit:
E ulët
Voltazhi maksimal [V]:
1,2
Prodhuesi:
HP
Përshtatja e garantuar :

Si të porosisim në Gjirafa50?

148.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për laptop-in tuaj, atëherë kompania HP vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Kjo memorie e llojit DDR4 vjen me kapacitet prej 16GB, funksionon me frekuencë 2133 MHz dhe tension 1.2 V.

Memoria në fjalë është e përputhshme me këto pajisje HP ProLiant XL170r Gen9 HP ProLiant XL190r Gen9 HP ProLiant XL230a Gen9 HP ProLiant BL460c Gen9 Server Blade HP ProLiant WS460c Gen9 Server Blade HP ProLiant DL60 Generation9 (Gen9) HP ProLiant DL80 Generation9 (Gen9) HP ProLiant DL120 Generation9 (Gen9) HP ProLiant DL160 Generation9 (Gen9) HP ProLiant DL180 Generation9 (Gen9) HP ProLiant DL360 Generation9 (Gen9) HP ProLiant DL380 Generation9 (Gen9) HP ProLiant DL580 Gen9 HP ProLiant ML110 Gen9 HP ProLiant ML150 Generation9 (Gen9) HP ProLiant ML350 Generation9 (Gen9) HP HP DDR4 SmartMemory DL380z Generation9 (Gen9) Virtual Workstation

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse memoria stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për server
EAN:
4514953615182
Frekuenca operuese [MHz]:
2 133
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
HP
Kodi i prodhuesit:
726719-B21
Konfigurimi i memories:
1 x 16GB
Lansuar:
18 Qershor 2015
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
15
Latenca e testuar:
15-15-15
Lloji i memories:
DDR4
Përshtatja e garantuar :
Prodhuesi:
HP
Voltazhi maksimal [V]:
1,2
Voltazhi operues [V]:
1,2
Vendi i origjinës:
Japan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE