Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie RAM ADATA XPG GAMMIX D10, 8GB DDR4, 3000 MHz, e kuqe

Kodi i produktit:
223347
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
4713218462442
Frekuenca operuese [MHz]:
3000
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA AX4U300038G16-SRG është një modul i memories me performancë të lartë dhe i shpejtë. Vjen nga seria XPG GAMMIX D10 me kapacitet 8 GB të projektuar për frekuenca të larta operative prej 3000 MHz. Ka dizajn jo-ECC dhe ka ftohës të integruar. Memoria trajton kohën CL16 në tension prej 1.2 V. Madhësia e modulit të memories është 133 x 36 x 7.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
4713218462442
Frekuenca operuese [MHz]:
3000
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
AX4U300038G16-SRG
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
16
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
ADATA
Voltazhi maksimal [V]:
1.35
Voltazhi operues [V]:
1.2 / 1.35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE