Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie RAM Synology 4GB DDR3 upgrade kit

Kodi i produktit:
222680
E dedikuar për:
Për server NAS
EAN:
4711174722945
Frekuenca operuese [MHz]:
1866
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
93.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përputhshmëria optimale dhe besueshmëria mund të arrihen duke përzgjedhur modulet origjinale të memories Synology.

Moduli i kujtesës DDR3 i Synology është i përshtatshëm për Synology DiskStation: DS918 +, DS718 + dhe DS218 +.

Synology nuk do të ofrojë një produkt të plotë ose garanci teknike nëse modulet e memories Synology përdoren për të zgjeruar memorien e kompjuteri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për server NAS
EAN:
4711174722945
Frekuenca operuese [MHz]:
1866
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
D3NS1866L-4G
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Synology
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu

Bashkangjitja Memorie RAM Synology 4GB DDR3 upgrade kit edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE