Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock Fatal1ty Z370 Professional Gaming i7 - Intel Z370

Kodi i produktit:
223896
AMD CrossFireX:
PCI-E 3.x:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

277.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakë amë është e dizajnuar të punoj pa u ndalur me një rezistencë të lartë ndaj ndryshkut apo dëmeve tjera. Pllakë amë e klasit të parë ATX me chipsetin Intel Z370 dhe procesor të gjeneratës së tetë, Intel Core për LGA 1151. Memorie DDR4 (kapaciteti maksimal deri në 64 GB) me shpejtësi deri në 4333+ MHz. Zbatimi i AMD 3-Way CrossFireX dhe NVIDIA Quad SLI dhe audio 7.1. Lidhje: 3 x PCIe 3.0 x16, 2 x PCIe 3.0 x 1, 3 x bazat ultra M.2, 8 x SATA 6Gb / s (RAID 0, 1, 5, 10), WiFi 802.11ac / Bluetooth 4.2 / 3.0. Portat e pasme I / 0: 2 x antenë, 1 x PS / 2, 1 x DP 1.2, 1 x HDMI, 1 x SPDIF optik, 1 USB 3.1 gen2 tipi A, 1 x USB 3.1 gen2 tipi C, 4 x USB 3.1 gen1, 3 x RJ-45, HD Audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel Z370
DisplayPort:
EAN:
4717677334333
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
4 333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
Z370 PROF. GAMING I7
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (2x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (3x), SATA 6Gb/s (8x), Thunderbolt (1x), TPM, USB 2.0 (6x porte), USB 3.0 (4x porte), Uji (2x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
3
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
8
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
3
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
USB-C:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock Fatal1ty Z370 Professional Gaming i7 - Intel Z370 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE