Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pllakë amë ASRock Z370M-ITX/AC - Intel Z370

Kodi i produktit:
223898
Bluetooth:
PCI-E 3.x:
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
157.50 
Ju kurseni : 14.00   (9%)
143.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë ASRock Z370M-ITX/AC është një tjetër evolucion i pllakave amë i cili i mundëson të gjithëve kostumizimin dhe modifikimin e performancave. Është zgjedhja e duhur e entuziastëve të cilëve i'u pëlqen të kenë nën kontroll performancën, stabiltetin, qasjen e lehtë, temperaturën dhe kompatibilitetin. Qdo pllakë është e testuar ndaj rënieve ndikimeve të jashtme dhe si e tillë do ta kalojë qdo sfidë që ju e përgatisni. Mund të përmbajë dy module memorie me kapacitet maksimal prej 32 GB DDR4 RAM dhe një frekuencë deri në 4000+ MHz. Karakteristikat kryesore: Kompatibilë me procesor Intel Z370 Pllaka amë është e dimensionit 170 x 170 mm. 2 porte USB 2.0 6 porte USB 3.0/ USB 3.1/ USB 3.2 gen1. 6 konektor SATA 6 GB. Konektorët e brendshëm: ATX 8pin, ATX 24pin, Fan (1x 4pin), Fan CPU (1x 4pin), M.2 PCI-E / SATA 2230-80 (1x), M.2 for WiFi (1x), SATA 6Gbps (6x), TPM, USB 2.0 (2x port), USB 3.0 (2x port), Water (1x 4pin). Konektorët prapa: 3.5mm Jack (3x) 7.1CH, DisplayPort (1x), HDMI (2x), LAN 1Gbps (2x), PS / 2 (1x), USB 2.0 (2x), USB 3.0 (6x). Ofron port serik dhe paralel. Pllaka është e formatit Mini-ITX

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel Z370
DisplayPort:
EAN:
4717677334371
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
4000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
Z370M-ITX/AC
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (1x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte), Uji (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prizë:
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock Z370M-ITX/AC - Intel Z370 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE