Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë për server ASUS P10S-I Intel C232

Kodi i produktit:
207818
Chipset:
Intel C232
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
ASUS
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

258.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS P10S-I është pllakëz amë për server e cila ka performaca të larta dhe është shumë efikase. Përmban kondensatorë solid që qëndrojnë deri në 12,000 orë dhe një rregullator digjital DIGI+VRM që e kontrollon në mënyrë precize furnizimin me energji. Kjo pllakëz përmban edhe një kartelë opsionale PIKE II 3x08 e cila e rrit qëndrueshmërinë e ndërfaqeve SAS dhe PCI-E 3.0 duke ofruar shpejtësi deri 12 Gb/s. Pllakëza është e dizajnuar për serverin Intel Greenlow që ka një port Intel 1151 dhe një çip Intel C232. Është e përshtatshme për procesorët Intel Pentium/Celeron/Core i3/ Xeon E3-1200 v5. Po ashtu pllakëza ka një kartelë grafike Aspeed AST2400.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel C232
D-Sub:
EAN:
4712900160185
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar: :
Aspeed AST2400
Kodi i prodhuesit:
90SB05E0-M0UAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
14 Shkurt 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 20pin, Ftohës (3x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (6x), TPM
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
3
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë për server ASUS P10S-I Intel C232 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE