Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë për server ASUS Z10PA-D8 - Intel C612

Kodi i produktit:
207805
Chipset:
Intel C612
Numri i lidhësve LAN:
3
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
ASUS
Prizë:
2011-3 socket

Si të porosisim në Gjirafa50?

374.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një pllakë amë për server Intel Denlow Socket Intel 2011-3 me set të çipave Intel C612. Posedon procesor Intel Xeon E5-2600 v3 / v4. Është e pajisur me një kartelë grafike Asepeed AST2400 dhe siguron 8 hapësira RDIMM / LRDIMM për memorie DDR4 me kapacitet prej 512GB në frekuencë prej 2400MHz. Për më shumë, ofron mbështetje për: 2x PCI-E 3.0 x16, 3 PCI-E 2.0 x8, 1x PCI-E 2.0 x8 (x4) lidhjet: 10x SATA 6Gb / s (SATA 6Gb or 9x / s M.2 + 1), 4x USB 2.0, 4x USB 3.0, 1x PS / 2, 2x Gigabit Ethernet, 1x LAN dhe 1x VGA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel C612
D-Sub:
EAN:
4716659806493
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
512
Kartelë grafike të integruar: :
Aspeed AST2400
Kodi i prodhuesit:
90SB03X1-M0UAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
14 Shkurt 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (8x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (10x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
3
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
10
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
2
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 8x:
4
Numri i sloteve për memorie:
8
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 254
Prizë:
2011-3 socket
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë për server ASUS Z10PA-D8 - Intel C612 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE