Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë për server ASUS P9D-X - Intel C222

Kodi i produktit:
207822
Chipset:
Intel C222
PCI-E 3.x:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

204.50 
Ju kurseni : 31.00   (15%)
173.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një pllakë amë për server Intel Denlow Socket 2011-3 me set të çipave Intel C222. Mundëson instalim të procesorit Intel Xeon E5-1200 v3. Është e pajisur me një kartelë grafike Asepeed AST1300 dhe siguron hapësira UDIMM për memorie DDR3 me kapacitet prej 32GB. Për më shumë, ofron mbështetje për: 1x PCI-E 3.0 x16 a 1x PCI-E 2.0 x8 (x4), 3x PCI a 1x MIO dhe konektorë: 2x SATA 6Gb/s, 4x SATA 3Gb/s, 7x USB 2.0, 2x USB 3.0 dhe 1x VGA .

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel C222
D-Sub:
EAN:
4716659559498
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Aspeed AST1300
Kodi i prodhuesit:
90SB0380-M0UAY5
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
14 Shkurt 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (5x 4pin), SATA 3Gb/s (4x), SATA 6Gb/s (2x), TPM, USB 2.0 (4x porte)
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
3
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 8x:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Port COM:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1150
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE