Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock A320M-HDV - AMD A320

Kodi i produktit:
221761
Chipset:
AMD A320
Numri i sloteve për memorie:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
67.50 
Ju kurseni : 6.00   (9%)
61.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakë amë microATX, i cili, falë mbështetjes së teknologjive moderne, do të përkrah çdo lojë apo programet e fuqishme multimediale. Kjo pllakë është ndërtuar rreth chipsetit AMD Promontory A320 dhe ofron socket AM4 për procesor AMD A-Series APU (Bristol Ridge) dhe serisë Stamp (Summit Ridge). Mbështet memorie RAM të llojit DDR4 deri në 32 GB, me frekuencë deri në 3200 + MHz, e cila mund të futet në dy porte DIMM. Kjo pllakë e kualitetit të lartë ka teknologji për mbrojtje të plotë kundër qarkut të shkurtër, e cila mund të shkaktohet nga lagështia e tepërt. Është gjithashtu e mbrojtur nga ndërprerjet e energjisë. Ka porte si: 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 kur përdoret chip AMD Ryzen) ose 1 x PCIe 3.0 x16 (x8 duke përdorur AMD 7th Gen A Series), 1 x PCIe 2.0 x1, 1 x Ultra M.2 dhe 4 x SATA 3 6 Gbps (RAID 0, 1, 10). Për lidhjen me paisje të tjera ka: I / O: 1 x maus / tastierë PS / 2, 1 x D-Sub, 1 x DVI-D, 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.1 gen1 dhe 1 x RJ-45. Të implementuar ka audio 7.1-kanalëshe, me të cilin nënsistemi Realtec ALC887 startohet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD A320
D-Sub:
DVI:
EAN:
4717677333220
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
A320M-HDV
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (1x 3pin), Ftohës (1x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 (1x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
231 x 206
Prizë:
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock A320M-HDV - AMD A320 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE