Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS P10S WS - Intel C236

Kodi i produktit:
211333
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
4
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

337.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një pllakë amë për server me slot LGA1151 dhe me set të çipave Intel C236. Në katër slotet mund të ngarkohen deri në 64 GB RAM, DDR4. Për më shumë, ofron zgjërim për: 4 x PCI-E x16, 1 x PCI-E x16, 8 x SATA3, 2 x M.2, duke mbështetur RAID 0, 1, 5, 10. Poashtu, ka çipin e zërit ALC1150, tetë kanale audio, format ATX. Si dhe portet 1 x DVI-D, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 2 x LAN (RJ45) 1 x S / PDIF optik, 1 USB 3.1 tip A, 1 x USB 3.1 tip C, 4 x USB 3.0, 1 x 8- Kanal audio jack, 1 x VGA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel C236
D-Sub:
DisplayPort:
DVI:
EAN:
4712900268348
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90SB05T0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 6pin, ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (4x 4pin), Ftohës për CPU (2x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (8x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
8
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS P10S WS - Intel C236 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE