Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS X99-E-10G WS - Intel X99

Kodi i produktit:
211321
AMD CrossFireX:
Numri i lidhësve LAN:
2
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

713.50 
Ju kurseni : 1.00   (0%)
712.50 € * Përfshirë TVSH-në
0% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një pllakë amë për kompjuter me kapacitet të lartë, e cila ofron slot LGA2011-v3 dhe set të çipave Intel X99. Në tetë slotet e memories mund të ngarkohen deri në 128 GB RAM, DDR4. Pllaka Nvidia mbeshtet 4-Way SLI dhe AMD 4-Way CrossFireX. Për më shumë, ofron mundësi zgjërimi për: 7 x PCIe 3.0 / 2.0 x16 (njëshe x16 ose dyshel x16 / x16 ose treshe x16 / x16 / x16 ose katërshe x16 / x16 / x16 / x16 ose shtatëshe x16 / x8 / x8 / x8 / x8 / x8 / x8) 10 X SATA3, 1 x M.2, 1 x U.2, ALC1150 audio chip, tetë kanale audio dhe format CEB. Poashtu, ka portet 1 x optik S / PDIF audio 8 x 2 x USB 3.1 (A + C) x 4 USB 3.0 (blu), 2 x 10G LAN.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel X99
EAN:
4712900405385
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
90SW05Z0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor U.2:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 6pin, ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (2x 4pin), Ftohës për CPU (2x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (10x), TPM, U.2 (1x), USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte), Ujë (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
CEB
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
10
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
7
Numri i sloteve për memorie:
8
NVIDIA SLI:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 267
Prizë:
Socket 2011-3
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS X99-E-10G WS - Intel X99 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE