Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS X99-WS/IPMI - Intel X99

Kodi i produktit:
211327
AMD CrossFireX:
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
8
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
ASUS
Prizë:
Socket 2011-3

Si të porosisim në Gjirafa50?

495.50 
Ju kurseni : 46.00   (9%)
449.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një pllakë amë për kompjuter me kapcaitet të lartë, i cili ofron LGA2011-v3 dhe set të çipave Intel X99. Në tetë slotet e memories mund të ngarkohen deri në 128 GB RAM, DDR4 (max. 3200MHz). Kjo pllakë mbështet NVIDIA 3-Way SLI dhe AMD Quad-GPU CrossFireX. Për më shumë, ofron mundësi zgjërimi për: CPU 40-korsi - 5 x PCIe 3.0 / 2.0 x16 ( njëshe x16, dyshe x16 / x16, treshe x16 / x16 / x8, pesëshe x8 / x8 / x8 / x8 / x8 mode); Lane 28-CPU - 5 x PCIe 3.0 / 2.0 x16 (njëshe x16, dyshe x16 / x8, katërshe x8 / x8 / x8 / x4 mode); 8 x SATA3 1 x M.2, çip audio ALC1150, audio me tetë kanale, 8 x SATA 6 Gb / s SATA Express 1 x 1 x M.2, RAID 0, 1, 5, 10; Format ATX. Poashtu, ka porte: 2 x LAN port (RJ45), 1 x S / PDIF optik, 8 x audio jack, 4 x USB 3.0 (kaltër), 2 x USB 2.0 (një port mund të përdoret për USB BIOS Flashback), një tast me funskion të USB BIOS Flashback, 1 x tast Q-Code Logger, 1 x audio jack me 8 kanale, 1 x menaxhues LAN.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel X99
EAN:
4716659921325
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
90SB04S0-M1EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 6pin, ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (4x 4pin), Ftohës për CPU (2x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (8x), SATAe (1x), TPM, TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
8
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
5
Numri i sloteve për memorie:
8
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 254
Prizë:
Socket 2011-3
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE