Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS Z10PE-D16 WS - Intel C612

Kodi i produktit:
211316
AMD CrossFireX:
Numri i lidhësve LAN:
2
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
ASUS
Prizë:
Socket 2011-3

Si të porosisim në Gjirafa50?

599.50 
Ju kurseni : 143.00   (24%)
456.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një pllakë amë për server, e cila ka hapësirë (socket) LGA 2011-3 me set të çipave Intel C612. Në slotët e memorieve mund të futen memorie RAM DDR4 me kapacitet maksimal 1,024 GB ( maksimum 2400 MHz). Kjo pllakë mbështet Nvidia 3-Way SLI, AMD Quad-GPU CrossFireX. Për më shumë, ofron zgjërim për: 4 x PCIe 3.0 x16 1 x PCIe x4, 6 x SATA3, 2 x M.2 1 x U.2, RAID 0, 1, 5, 10; ALC1150 audio codec, tetë kanale audio; Format EEB. Si dhe hapësira dalëse 4 x PCIe 3.0 x16 2 x PCIe x16 10 x SATA3 1 x M.2, RAID 0, 1, 5, 10; ALC1150 audio codec, tetë kanale audio; Format ATX. Gjithashtu posedon këto porte 1 x PS / 2 porte combo për maus dhe tastier, 2 x LAN (RJ45) ), 4 x USB 3.0 (kaltër), 4 x USB 2.0, 1 x Optik S / PDIF dalës, 1 x USB BIOS Flashback, 1 x Q-Code Logger button, 1 x 8-channel audio I / O dhe 1 x LAN Management.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel C612
D-Sub:
EAN:
4716659921691
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
1 024
Kartelë grafike të integruar :
Aspeed AST2400
Kodi i prodhuesit:
90SB04L0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, COM (2x), Ftohës (7x 4pin), Ftohës për CPU (2x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (10x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
EEB
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
10
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
2
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
4
Numri i sloteve PCI-Express 8x:
2
Numri i sloteve për memorie:
16
NVIDIA SLI:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 330
Prizë:
Socket 2011-3
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS Z10PE-D16 WS - Intel C612 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE