Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS Z170-WS - Intel Z170

Kodi i produktit:
211331
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

326.50 
Ju kurseni : 29.00   (9%)
297.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një pllakë amë për kompjuter me kapacitet të lartë, e cila ofron LGA1151 dhe set të çipave Intel Z170. Në katër slotet e memorieve mund të ngarkohen deri në 128 GB RAM, DDR4 (max. 37.330 MHz). Kjo pllakë mbështet Nvidia Quad-GPU SLI, Nvidia 4-Way SLI, AMD Quad-GPU CrossFireX dhe AMD 4-Way CrossFireX. Për më shumë, ofron mundësi zgjërimi për: 4 x PCIe 3.0 x16 1 x PCIe x4, 6 x SATA3, 2 x M.2 1 x U.2, RAID 0, 1, 5, 10; ALC1150 audio codec,audio tetë kanale; Format ATX. Poashtu, ka porte 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 2 x LAN port (RJ45) 1 x S / PDIF optik, 1 x USB 3.1 lloji A (kaltër e çeltë), 1 x USB 3.1 lloji C, 4 x USB 3.0 (kaltër), 4 x USB 2.0, 1x buton me funksion USB BIOS, 1 × Q-Code Logger, 1 x lidhës (konektor) për audio 8 kanale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel Z170
DisplayPort:
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
37
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90SB05K0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor U.2:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 6pin, ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (4x 4pin), Ftohës për CPU (2x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), Thunderbolt (1x), TPM, U.2 (1x), USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (4x porte), Ujë (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
4
Numri i sloteve PCI-Express 4x:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
NVIDIA SLI:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE