Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS Z270-WS - Intel Z270

Kodi i produktit:
211332
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

442.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një pllakë amë për server me kapacitet të lartë, i cili ofron LGA1151dhe set të çipave Intel Z270. Në katër slotet e memorieve mund të ngarkohen deri në 128 GB RAM, DDR4 (max. 3866 MHz). Kjo pllakë mbështet Nvidia Quad-GPU SLI, Nvidia 4-Way SLI, AMD Quad-GPU CrossFireX dhe AMD 4-Way CrossFireX. Për më shumë, ofron mundësi zgjërimi për: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 2 x LAN port (RJ45), 1 x S / PDIF optik, 1 x USB 3.1 Gjen 2 (ngjyrë blu) lloji A, 1 x USB 3.1 Gjen 2 Lloji C, 4 x USB 3.1 Gjen 1, 4 x USB 2.0, 1 buton me funksione USB BIOS Flashback, 1 x lidhës (konektor) për audio 8 kanale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel Z270
DisplayPort:
EAN:
4712900539608
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 866
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90SW0040-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor U.2:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 6pin, ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (3x), Ftohës për CPU (2x), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, U.2 (2x), USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte), Ujë (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
4
Numri i sloteve PCI-Express 4x:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
NVIDIA SLI:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS Z270-WS - Intel Z270 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE