Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 5 - Intel Z370

Kodi i produktit:
223720
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
262.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Intel® Z370 Class ATX AORUS me është pllakë amë me performancë të lartë, e cila mbështet gjeneratën e 8-të të procesorëve Intel Core, që janë projektuar për prizë LGA1151. Poashtu kjo pllakë shumë e fuqishme mbështet memoriet të llojit DDR4 deri në 64 GB, me frekuencë operuese deri në 4133 MHz. Për procesimin e të dhënave vizuele kjo pllakë ofron mbështetje për: NVIDIA Quad-GPU SLI, 2-drejtime NVIDIA SLI, AMD Quad-GPU CrossFire dhe 3 / 2-drejtime AMD CrossFire. Ka edhe porte të tjera si: 3 x PCIe 3.0 (x16. X8, x4), 3 x PCIe x1, 3 x portë M.2, 6 x SATA 6Gb / s (RAID 0, 1, 5, 10).. Për lidhjen me paisje të tjera ka: I / O ports: 2 x antena SMA, 1 x PS / 2, 1 x HDMI, 1 x DP, 1 x USB 3.1 gjenerata 2 tipi C, 4 x USB 3.1 gjen1, 2 x USB 2.0, 1 x RJ- 1 x SPDIF optikë dhe 5 x HD Audio. Për lidhjen me paisje të tjera dhe internet ka 802.11ac / Bluetooth WiFi. 4.2 / 3.0. Poashtu ka të implementuar audio 7.1 kanalshe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel Z370
DisplayPort:
EAN:
4719331802356
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
4 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
GA-Z370 AORUS Gaming 5
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (4x), Ftohës për CPU (1x), M.2 (3x), SATA 6Gb/s (6x), Thunderbolt (1x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte), Uji (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
3
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3+
Numri i sloteve për memorie:
4
NVIDIA SLI:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
USB-C:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 5 - Intel Z370 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE