Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI C236A WORKSTATION - Intel C236

Kodi i produktit:
217145
AMD CrossFireX:
NVIDIA SLI:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

185.50 
Ju kurseni : 8.00   (4%)
177.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë MSI C236A WORKSTATION është dizajnuar për të përmbushur kërkesat nga më të ndryshmet. Ajo përbëhet nga komponente me cilësi shumë të lartë, duke ofruar kështu performancë të shkëlqyer, stabilitet dhe besueshmëri. Është konstruktuar e tillë për t'u përshtatur me kartelat grafike NVIDIA QUADRO. Çdo port I / O është i mbrojtur nga dëmtimet e mundshme të shkaktuara nga shkarkimi elektrostatik, të cilat janë shumë të shpesha gjatë lojërave. MSI prezanton teknologjinë DDR4 Boost me ndjekjen e optimizuar dhe qarqe të memories plotësisht të izoluara. Kjo zgjidhje siguron shtypjen e sinjaleve të memories operacionale për performancë dhe stabilitet optimal. Kjo pllakë amë ofron edhe M-Cloud, hapësirë kjo që u mundëson të krijoni një llogari tuajën, ku mund të ruani cdo gjë. M-Cloud gjithashtu mund ta kthejë kompjuterin tuaj në një pikë aksesi, me disa hapa të thjeshtë, lehtë mund të ndani rrjetin tuaj pa tel ose sinjalin e Internetit. MSI C236A WORKSTATION është një pllakë amë shumë e fuqishme që ofron prizë Intel LGA 1151. Mbështet procesorët Intel Xeon E3-1200 v5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Për modulet e memories, ekziston një e carë 4 x DDR4 me një frekuencë deri në 2133 MHz, një kapacitet maksimal prej 64 GB dhe mbështetje ECC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel C236
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719072447793
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
C236A WORKSTATION
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (3x 4pin), Ftohës për CPU (2x 4pin), LPT, SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
3
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3
Numri i sloteve për memorie:
4
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MSI C236A WORKSTATION - Intel C236 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE