Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI Z370 KRAIT GAMING - Intel Z370

Kodi i produktit:
223637
AMD CrossFireX:
NVIDIA SLI:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakat amë MSI PERFORMANCE GAMING ofrojnë përvojën më të mirë të lojrave. Ju mund të kontrolloni Mystic Light duke përdorur një aplikacion MSI Gaming ose celular të menqur. Kështu që mund të ndryshoni stilin dhe ngjyrën e ndriçimit brenda sekondave dhe kompjuteri juaj do të duket si një makinë e re. Me 2048 ngjyra dhe 7 mënyra të ndryshme, Mystic Light ofron mundësi të pafundme për të personalizuar makinën e lojrave të secilit lojtarë. Pasi ftohja e kompjuterit është element themelor për performancë të besueshme, MSI siguron lidhje të mjaftueshme për freskues me kontroll të plotë për të ftohur sistemin tuaj deri në maksimum. Ky produkt MSI mbështet të gjitha standardet e fundit të ruajtjes, që ju lejon të luani lojëra më të shpejta, të rritni nivelet e ngarkesës dhe të keni një avantazh mbi armiqtë tuaj. Merrni cilësinë më realiste të zërit. MSI Audio Boost siguron cilësinë më të lartë të zërit duke përdorur komponentë audio cilësor premium. Këto ju lejojnë të shijoni një tingull befaues që ndihmon në krijimin e përvojës më emocionuese të lojrave. Kjo pllakë amë ka setin e çipave Intel Z370. Ajo ofron prizë 1151, e cila mbështet procesorët Intel të gjeneratës së 8-të të Intel Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron 4 slote DIMM DDR4 (dy kanale) me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje pë frekuencë deri në 2667 MHz (deri në 4000 MHz OC). Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 8x USB 3.1 Gen 1 (4x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 2x USB 3.1 Gen 2 (1x tip-A, 1x tip-C ), 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 5x audio jack dhe slote zgjerimi 3x PCI-E 3.0 x16 dhe 3x PCI-E 3.0 x. Për hard disqet, pllaka ka 6x lidhës SATA 6Gbps dhe 2x lidhës M.2. Pllaka mbështet NVIDIA SLI dhe AMD Crossfire, si dhe është në formatin ATX.

Vlerësimet

pllak shum e mir
Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel Z370
DVI:
EAN:
4719072540364
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
4000
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
Z370 KRAIT GAMING
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (4x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte), Ujë (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
3
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3+
Numri i sloteve për memorie:
4
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MSI Z370 KRAIT GAMING - Intel Z370 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE