Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI Z370 KRAIT GAMING - Intel Z370

Kodi i produktit:
223637
AMD CrossFireX:
NVIDIA SLI:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aftësitë e pakrahasueshme të personalizimit dhe të mbushura me karakteristika të të luajturit ekskluziv, pllakat amë MSI PERFORMANCE GAMING ofrojnë përvojën më të mirë të lojrave. Posedon chipsetin e ri Z370 dhe mbështet procesorët e brezit të 8-të të quajtur Coffee Lake. Ofron mbështetje të procesorëve Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ka 4 lojëra slote DIMM për memorie DDR4 (dy kanale) deri në 64GB dhe mbështet frekuencë 2667 MHz (deri në 4000 MHz OC). Pllaka i përket llojit ATX mbështet karltelat e grafikës të llojit NVIDIA SLI dhe AMD Crossfire. Bordi i ndërfaqes ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në bordin), 8x USB 3.1 Gen 1 (4x në panelin e pasmë, 4x në bordin), 2x USB 3.1 Gen 2 (1x Lloji A 1x 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 5x audio dhe 3x PCI-E 3.0 x16 slote për zgjerim dhe 3x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet, ka 6x SATA 6Gbps dhe 2x M.2.

Vlerësimet

pllak shum e mir
Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel Z370
DVI:
EAN:
4719072540364
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
4000
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
Z370 KRAIT GAMING
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (4x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte), Ujë (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
3
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3+
Numri i sloteve për memorie:
4
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MSI Z370 KRAIT GAMING - Intel Z370 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE