Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Porte shtesë USB 3.0 AXAGON PCEU-232V

Kodi i produktit:
230085
EAN:
8595247902986
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCEU-232V
Lansuar:
7. 2. 2018
Lloji i porteve dalëse:
USB 3.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AXAGON PCEU-232V e zgjeron desktopin tuaj me katër porte USB 3.0. Me portet për mbushjen e baterisë ju mund të mbushni shpejtë telefonat mobil me kapacitet 1.5A në secilin port. Me t'a mund të mbushni edhe iPad të brendit Apple. Produkti është i pajisur me çip-setet e VIA Labs që sigurojnë jetëgjatësi të produktit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247902986
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCEU-232V
Lansuar:
7. 2. 2018
Lloji i porteve dalëse:
USB 3.0
Numri i porteve / lidhësve të brendshëm:
1
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
2
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia:
PCI-Express x1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE