Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Silentium PC Regnum RG4F Frosty White, e bardhë

Kodi i produktit:
222549
EAN:
5904730204835
Numri i lidhësve audio:
2
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm
USB 3.0:
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, montuar 3x120mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa SilenriumPC vjen me dizajn elegant dhe ju ofron karakteristika të shumta. Kasa mbështet formatet mini-ITX, mATX dhe ATX si dhe ka hapsirë për 2x 5.25 "disqe të jashtme. , 2x 3.5 / 2.5" të brendshme dhe 4x 2.5 " disqe të brendshme, DVD drive dhe module të tjera të zgjerimit. Paneli i përparmë ofron 2x port USB 3.0, lexues kartele SD / microSD, kontrollues të fluturave ftohëse dhe lidhje audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5904730204835
Ftohës të vendosur:
3x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
15.9
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
38
Kodi i prodhuesit:
SPC179
Lexues kartash:
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Middletower
Ngjyra:
Bardhë/zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
5
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
4
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (4-6x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
3
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore ajrosëse, filter për pluhur, kontroller për ftohës
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
205 x 496 x 450
Pesha [kg]:
5,2
Prodhuesi:
SilentiumPC
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240mm, slot i përparëm 120/240/360mm
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, montuar 3x120mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Silentium PC Regnum RG4F Frosty White edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE