Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë magnetike Huawei E620/1823/3131/3372 e brendshme dhe e jashtme, K3765, 5-9dB, kabllo 4m

Kodi i produktit:
221018
EAN:
8595184273033
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi i prodhuesit:
GSAHEMAZ
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 
Ju kurseni : 5.00   (19%)
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për kapjen efiçiente të sinjaleve të internetit kjo antenë është e paisur me një kabllo katër metërshe. Kjo antenë është e dobishme në zonat ku sinjali është më i dobët, dhe përputhet me modemat Huawei (E620 / 1823/3131/3372 and K3765) dhe lidhet direkt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595184273033
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi i prodhuesit:
GSAHEMAZ
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Huawei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE