Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RMA-18-A66-CAX-A1, 18U, 600 x 600

Kodi i produktit:
252604
Besueshmëria:
100 %
Dyer:
Metalike
EAN:
8595105000168
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

305.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një kabinet të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Triton. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe. Vjen me lartësi 18U dhe po ashtu me dimensione prej 600 x 600. Dallohet me një dizajn të bukur dhe elegant.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dyer:
Metalike
EAN:
8595105000168
Format:
18U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes:
19"
Kodi:
RMA-18-C66-CAX-A1
Lansuar:
25. 1. 2019
Lartësia mm:
600
Lloji:
Mbajtëse
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Triton
Trashësia mm:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE