Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RMA-15-A60-CAX-A1, 15U, 600mm

Kodi i produktit:
259450
Besueshmëria:
100 %
Dyer:
Xhami
EAN:
8595105062234
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

349.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dyer:
Xhami
EAN:
8595105062234
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
487
Kapaciteti i bartjes kg:
400
Kodi:
RMA-15-A61-CAX-A1
Lansuar më:
16. 4. 2019
Lartësia mm:
1000
Lloji:
Mbajtëse
Ngjyra:
Hiri
Pesha kg:
51
Prodhuesi:
Triton
Trashësia mm:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE