Kasë për server Masterlan 19", 15U, 600x400mm, 60kg, e hirtë

Kodi i produktit:
252383
Dyer:
Sklenené
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600

Si të porosisim në Gjirafa50?

148.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Sklenené
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
60
Kodi:
15U-64-AA1-G-XSZ
Lansuar:
15. 1. 2019
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Masterlan
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE